Višňové svačinky z českého Ovocňáku – ideální parťák pro výlety po Česku

0
581
Ovocňák

Blíží se léto a v sadech rodinné firmy Kořínkových a u jejich prověřených pěstitelů dozrává spousta ovoce, které se brzy zpracuje do nešizených ovocných dobrot od Ovocňáku. Jedním z prvních druhů, které bude třeba očesat, jsou višně. Ty můžete ochutnat v ovocných plátcích nebo v kombinaci s jablky či arónií v 200gramových kapsičkách moštů i pyré. Mohou se hodit třeba na výletech po Česku, kterých nás letos čeká asi hodně.

Pyré a mošty v praktických kapsičkách nebo sušené ovocné plátky jsou ideálními společníky na cesty. Nezabírají v batohu skoro žádné místo, jsou plné živin a vydrží jakékoliv teploty a skoro každé zacházení. Přitom chutnají i těm největším mlsounům a dodají energii i bez přidaného cukru. A to nejlepší – jsou z ovoce, které roste tady doma, kolem nás!

Ovocnak platky visen 2 mala

V sadech Ovocňáku právě dozrávají višně, proto je tu využili pro všechny tři své typické produkty – mošty, pyré i ovocné plátky. Jejich kyselost kombinovaná se sladkými jablky z nich dělá příchuť, která bude chutnat dětem i dospělým. Višně navíc obsahují celou řadu minerálních látek jako jód, draslík, vápník, hořčík a fosfor a stopové prvky jako železo, zinek a měď. A také spoustu vitamínu C.

Kapsičky z českých višní osladí každý výlet

Ovocnak pyre visen 2 mala

100% ovocné pyré je vyrobeno z pečlivě vybraného ovoce pocházejícího z certifikovaných sadů. Na 200gramovou kapsičku je zpracováno 260 gramů čerstvých jablek, višní a arónie, které jsou ošetřené pouze citlivou pasterací, neobsahují žádnou chemii, cukr ani konzervanty. Spojením jablek, višní a arónie tak vzniká lahodná svačinka, která dodá živiny a energii na kole v Polabí i při výstupu na Sněžku.

Višňový mošt zažene žízeň a dodá energii

Višně patří mezi první ovoce, které v sadech Ovocňáku dozrává a jejich šťáva má osvěžující a příjemně kyselou chuť, kterou příjemně dosladí jablečný mošt. Stejně jako pyré i višňový mošt se nabízí v praktickém 200ml balení ideálním do batohu nebo do kapsy.

Pojďte soutěžit

Ovocnak most visen 1 mala

S kterým ovocem se kombinují výrobky od Ovocňáku z višní?

a) pomeranč

b) jablko

c) hruška

Pro tři z vás máme připravené balíčky výrobku od Ovocňáku. Správnou odpověď posílejte do 10. července 2020 na [email protected] s heslem VIŠEŇ. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here