Fit fruit pro malé i velké dobrodruhy

0
184
Foto: Fit fruit

Léto je obdobím plných dobrodružství. Konečně je tu krásné počasí a dny volna. Ať už vyrážíte s dětmi na výlet, na dlouhou cestu autem nebo třeba na dovolenou k moři, nezapomeňte si sebou připravit malou svačinku. Pokud hledáte něco chutného, s vyváženým složením a navíc v praktickém balení, cereální tyčinka Fit Fruit bude ideálním řešením.

Fit Fruit, stejně jako ostatní cereální tyčinky z rodiny Fit, dodává na český trh společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Všechny její produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin přírodního původu, jejichž selekce podléhá velmi přísným kritériím. Výsledkem je vynikající chuť a složení odpovídající těm nejmodernějším výživovým trendům.

Tyčinka Fit Fruit má bohatou ovocnou chuť, vysoký podíl vlákniny a nejdeme v ní také potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky. Díky svému složení i sofistikované výrobní technologii je výborným zdrojem postupně a dlouhodobě se uvolňující energie. Promění se ve skvělou svačinu během pěšího výletu, odpoledne na koupališti nebo při nejrůznějších sportovních aktivitách. A potěší i ve chvíli, kdy prostě jen dostanete chuť na něco dobrého.

Pojďte s námi soutěžit

86494703 3017264314972552 2471384333135380480 n
Foto: Fit fruit

V prázdninové soutěži si o výběr českých cereálních tyčinek Fit zahrajeme. Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při výběru výherců.

V kolika příchutích se tyčinka Fit Fruit vyrábí?

a) ve 2

b) ve 4

c) v 5

Pro tři z vás máme připravené balíčky s tyčinkami FIT. Správnou odpověď posílejte do 21. srpna 2021 na [email protected] s heslem TYČINKA. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz

Zdroj: Fit fruit

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here