Seznamte se s novinkou a zasoutěžte s Müsli FIT tyčinkami

0
76

Pokud Vám zdravý životní styl a vyvážená strava nejsou cizí, jistě dobře znáte smoothie. Tento mixovaný nápoj z ovoce, zeleniny i dalších přísad u nás během několika posledních let zdomácněl. Smoothie je plné vitamínů, minerálů a vlákniny. Je energetickým nábojem, který propívá našemu tělu.

Tři příchutě

Stejná je i tyčinka Fit SMOOTHIE – novinka z portfolia českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. K dispozici je v jedné ze tří příchutí: Fit Smoothie jahoda & rebarbora, mrkev, jablko & pomeranč nebo černý rybíz & červená řepa. Obsahuje kvalitní, pečlivě vybrané a šetrně zpracované ovoce, zeleninu a slunečnicové semínko. Nenajdete v ní přidané cukry a tuky, ani palmový olej.

Bezlepková svačinka

Tyčinky jsou přirozeně bezlepkové, což ocení lidé s intolerancí lepku nebo ti, kteří jej dobrovolně ze své stravy vyloučili. Podobně jako smoothie v tekuté formě mají velmi vysoký obsah vlákniny, ta působí blahodárně nejen na trávicí systém, ale na celý organismus. Vyzkoušejte to i Vy!

ber080 fit 01 v01 foil fit smoothie jablko mrkev pomeranc cmyk 300dpi

Pojďte s námi soutěžit

O výběr oblíbených müsli tyčinek značky Fit si nyní můžete zasoutěžit. Najděte správnou odpověď na níže uvedenou otázku a zapojte se do slosování o krásné výhry. Máme pro vás připraveno pět balíčků. Třeba budete mít štěstí.

V jakém roce začala společnost ÚSOVSKO vyrábět své tyčinky?

a) 1989

b) 1991

c) 2000

Správné odpovědi zasílejte do 5. listopadu 2018 na [email protected] s heslem FIT, kdy vylosujeme pět výherců. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here