Rozhýbejte léto se SodaStreamem

0
775

Společnost SodaStream, světový specialista na přípravu domácí perlivé vody, přichystal pro své fanoušky letní novinku – limitovanou edici lahví s názvem Sport Games. Sady tří lahví v národních barvách symbolizují sportovními disciplíny, v nichž sportovci reprezentují Českou republiku na Olympijských hrách. Přestože byla o rok odložena, pitný režim odkládat nemůžeme. Nové lahve pomáhají v jeho dodržování a zároveň jsou i designovým doplňkem, který nahradí nevzhledné jednorázové PET lahve ze supermarketu.

Na sport s designovou lahví

SodaStream uvedl na trh limitované sady lahví v národních barvách se sportovními motivy. Balení obsahuje trojici lahví v bílém, modrém a červeném provedení se skicou postavy sportovce – oštěpař, tenista, kanoista. Litrové lahve jsou určeny pro perlivou i neperlivou vodu, jsou tlakuodolné, opakovaně použitelné a vyrobené ze zdravotně nezávadného materiálu bez BPA. K dostání je sada lahví typu Fuse, které jsou vhodné pro výrobníky SodaStream SPIRIT a sada lahví typu Jet vhodná pro výrobníky SodaStream JET.

Díky designovým lahvím Sport Games budete mít dostatek tekutin stále při sobě a nemusíte se starat o nakupování a tahání těžkých balených vod. Ušetří vám nejen námahu, ale i výdaje, a zároveň ochráníte životní prostředí před hromaděním jednorázového plastu. Nápoj bude vždy čerstvý a budete mít pod kontrolou nejen jeho správné skladování, ale i stupeň naperlení v intenzitě, jakou máte rádi.

SodaStream Spirit Město & Trénink

95fcf907a27f7d01c035259008767601

Potěší každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a chce mít vodu stále při ruce – ať už při
sportu nebo jiných příležitostech. A také každého, komu záleží na nákladech a životním
prostředí – omezením výdajů za balenou vodu šetříte vlastní rozpočet a zároveň předcházíte hromadění jednorázových plastů.

Rozšířené balení obsahuje výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit Black včetně lahve Fuse a bombičky s potravinářským plynem, která vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody. A dále jsou součástí limitované edice lahve z nové kategorie „My Only Bottle“ volnočasová a společenská lahev a také modrý sportovní ručník s logem SodaStream. Výrobník SodaStream Spirit Black dokáže připravit osvěžující perlivou vodu v pohodlí domova z čerstvé kohoutkové vody. Jeho předností je naprosto jednoduchá obsluha – revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti jejího šroubování. Tlačítko pro ovládání perlení je umístěné na horní straně přístroje a počtem stisknutí lehce reguluje intenzitu naperlení podle vlastní chuti. SodaStream Spirit v sobě snoubí jak funkčnost, tak i eleganci. Ve stylovém černém provedení doplní každý interiér. Limitovaná edice SodaStream Město & Trénink je navíc doplněn světle modrým ručníkem s logem SodaStream na elastickém oušku.

Pojďte s námi soutěžit

Jaké skicy sportovců jsou na lahvích od SodaStream s názvem Sport Games?

a) plavec, střelec, fotbalista

b) oštěpař, tenista, kanoista

c) běžec, basketbalista, lukostřelec

Pro jednoho z vás máme připravený SodaStream Spirit Město & Trénink a pro další tři výherce sadu tří designových lahví Sport Games. Správnou odpověď posílejte do 18. července 2020 na [email protected] s heslem SPORT GAMES LAHVE. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here