Vyhrajte 3 balení probiotik Biopron

0
297

Při léčbě antibiotiky je třeba chránit „přátelské bakterie“ – vyhrajte Biopron9 Premium, prémiovou volbu při a po užívání antibiotik. Součástí balíčku jsou též další produkty značky Biopron – Biopron Forte je probiotický komplex vhodný (nejen) na cesty, Biopron9 je pak určen pro dlouhodobou rovnováhu.

Antibiotika ničí o „přátelské“ bakterie

Antibiotika bohužel spolu se smrtícími patogeny ničí i „přátelské“ bakterie, které jsou součástí našeho trávicího a imunitního systému. Výsledkem narušení rovnováhy ve střevech je průjem, který se může objevit při nebo po antibiotické léčbě.

Pro organizmus, který je již oslaben bojem s nemocí a užíváním antibiotik, znamená průjem velmi vyčerpávající komplikaci. Vede k dalšímu poškození mikrobiálního prostředí ve střevě a prodlužuje délku rekonvalescence. Obnova střevního mikrobiomu je přitom náročnější než prevence „vybití“ ochranných bakterií.

Proto, pokud vám lékař předepíše antibiotika, v lékárně si kupte též doplněk stravy s probiotiky. Na trhu jich je velké množství, dobré je se při výběru zaměřit na počet probiotických kmenů, jejich množství a to, zda jsou doplněny prebiotiky. Doplněk stravy Biopron9 Premium obsahuje komplex 9 probiotických kmenů a prebiotik.

Působí ve střevech a zlepšují imunitu

Probiotika a prebiotika pomáhají střevní mikrobiom před negativním vlivem antibiotik chránit na několika úrovních. Mechanický účinek spočívá v tom, že bojují o místo přilnutí na střevní sliznici a o potravu s ostatními bakteriemi. Pokud místo na střevní sliznici získají, patogenům chybí místo a potrava. Probiotika chrání mimo jiné střevo i tak, že přirozeně vylučují metabolity (antibakteriální látky). Dále mají probiotika imunomodulační účinek, a díky tomu nejen že působí ve střevech, ale současně zlepšují celkovou imunitu organizmu.

Pojďte s námi soutěžit

Biopron Forte 3D

Zúčastněte se soutěže o doplňky stravy značky Biopron – Biopron9 Premium (při a po léčbě antibiotiky), Biopron9 Forte (nejen na cesty) a Biopron9 (pro dlouhodobou rovnováhu). Balíček s doplňky stravy získá pět z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

Biopron 9 3D

Jaká je denní dávka živých bakterií v produktu Biopron 9 Premium?

a) 10 miliard živých bakterií

b) 15 miliard živých bakterií

Biopron 9 Premium 3D

c) 20 miliard živých bakterií

Správné odpovědi zasílejte do 31. března 2019 na e-mail [email protected] s heslem PROBIOTIKA. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here