Soutěž: Vánoční hostina bez práce

0
140

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i stres spojený s pečením cukroví a celodenní přípravou štědrovečerní hostiny. Pojďte to letos změnit a místo trápení s vánočkou a zdlouhavou přípravou bramborového salátu si zajděte na romantickou procházku nebo se v klidu dívejte s dětmi na pohádku.

Vánoce bez stresu

O vše ostatní se totiž postarají odborníci z restaurace Dream Food Bistro. Jejich služba „take away“ zahrnuje klasické štědrovečerní menu (houbový kuba, rybí polévka, vykostěné filety kapra a samozřejmě bramborový salát), ale můžete si zde objednat i jemnou králičí paštičku, svíčkovou s karlovarskými knedlíky či několik druhů vánočního cukroví.

Stačí pro to udělat jediné, svou objednávku zaslat v elektronické podobě nebo objednat přímo na místě v restauraci Dream Food Bistro sídlící na Praze 8 do 19. prosince.

Pak už si své připravené štědrovečerní menu v klidu a bez stresu 22. nebo 23. prosince vyzvednete a můžete si užívat nejkrásnější svátky v roce.

A my Vám garantujeme, že letos neuslyšíte: „Je to dobré, ale maminka to dělá lepší…“

Nabídku vánočního „take away“ najdete ZDE.

Pojďte s námi soutěžit

Kde sídlí Dream Food bistro?

a) na Praze 2

b) na Praze 6

c) na Praze 8

Správné odpovědi zasílejte do 17. prosince 2018 na [email protected] s heslem BISTRO, kdy vylosujeme TŘI VÝHERCE, pro které máme připravené tři vouchery v hodnotě 1 000,-. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here