Soutěž o nové osvěžující TEEKANNE nápoje bez cukru

0
218

Letní sluníčko bývá neúprosné a žízeň spalující. Pokud se chcete kdykoli skvěle osvěžit a zároveň se vyhnout zbytečným kaloriím, máme pro vás řešení – osvěžující nápoj TEEKANNE Fresh. Obsahuje totiž pouze čistý nálev z ovoce a bylin, a proto je naprosto bez cukru a kalorií. 100% ovocný čaj v lahvi o objemu 0,5 l můžete mít stále u sebe a kdykoli si tak naplno užít několik chuťových variací.

Zdravé letní osvěžení TEEKANNE Fresh, ovocná chuť bez cukrů a kalorií

Ryzí chuť přírody TEEKANNE Fresh oceníte nejen jako perfektní prevenci proti žízni, ale zároveň také dokonale zapadne do jídelníčku všech vyznavačů zdravého životního stylu.

Dodržovat pitný režim zdravě a s chutí mohou i milovníci granátových jablek. Toto sladkokyselé exotické ovoce dokonale souznívá se sladkou broskví v čerstvě vyluhovaném čaji Fresh Granátové jablko s broskví.

Bez názvu 9

Vyzkoušet můžete také novinku v kombinaci sladké hrušky a voňavé meduňky v nápoji TEEKANNE Fresh Hruška a meduňka, kde navíc hrají i příjemné kyselé tóny citronové šťávy.

Na příznivce jemně kyselých citrusů a divokého lesního ovoce pak čeká Fresh osvěžení Lesní plody s limetkou. V ovocném nálevu ucítíte chuť malin, ostružin a jahod a nejen v chuti, ale i v načervenalé barvě vytušíte podíl neodolatelných borůvek.

Pojďte s námi soutěžit

V jakém roce přišla první dodávka čaje z Japonska na plachetnicích do Amsterdamu?

  • 1610
  • 1620
  • 1630

Nápovědu hledejte na www.teekanne.cz.

Správné odpovědi zasílejte do 3. srpna 2019 na e-mail [email protected] s heslem ČAJ. Výherce bude kontaktován e-mailem. Pro tři výherce máme připravené tři balíčky čajů a sušeného ovoce!

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here