Soutěž o kávu ze slovenské pražírny Zlaté Zrnko

0
513
pexels.com

Řemeslná pražírna Zlaté Zrnko nabízí prémiové, ručně sbírané kávy s původem, směsi namíchané podle nejoblíbenějších chutí, směsi 100% arabica a směsi arabica s robustou, pro všestranné použití do kaváren, domácích a kancelářských espresso kávovarů, jakož i kávy pražené na alternativní přípravu.

Zasoutěžte si s námi o jedinečné kávy a vyšlete své smysly na cestu kolem světa! Vyhrát můžete kávu z těchto proslulých kávových velmocí:

Káva Zlaté Zrnko – Brazílie

200 gramů, 179 Kč.

Káva Zlaté Zrnko – Brazílie: je vybraná směs brazilských káv s příjemnou nasládlou chutí. Má dobrou viskozitu a sladké aromatické vůně kakaa, mandlí a lískových oříšků, které se rozvíjejí do různých nádechů zralého ovoce. Dlouhotrvající dochuť odhaluje chuť sladu a vanilky. Ocenění: Vítěz 1 hvězdy na Great Taste Awards 2019 v kategorii espresso. Vítěz stříbrné medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso. Původ: Lahodná Brazílie je káva s původem, je směsí arabica, kvalita Extra Fine Cup. Kávy s původem Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více, než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Káva Zlaté Zrnko – Kuba

200 gramů, 199 Kč.

Káva Zlaté Zrnko – Kuba: výrazné tělo této kávy nabízí znatelnou chuť kakaa a tabáku, s náznaky lískových ořechů. Výjimečná chuť, která se od ostatních káv výrazně liší, je charakteristická pouze pro Kubu. Ocenění: Vítěz 2 hvězd na Great Taste Awards 2019 v kategorii espresso. Vítěz stříbrné medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Kuba je káva s původem, pochází z jihovýchodní části ostrova, z horského pásma Sierra Maestra. Kávy s jediným původem Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více, než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Káva Zlaté Zrnko – Kolumbie

200 gramů, 199 Kč.

Káva Zlaté Zrnko – Kolumbie – co může být lepšího než dobrá káva, která tvoří dobré hodnoty? Na ploše 56 hektarů se rozprostírá 21 farem, které vlastní ženy a produkují kávu dvou odrůd. Zaměstnávají pouze ženy a zaměřují se mimo jiné na lepší podmínky pro život a rozvoj dětí sběraček. Káva má dobré tělo s optimálním pocitem v ústech. Intenzivní tóny červeného pomeranče provázejí tóny vlašských ořechů a mandlí, v perzistentní dochuti vyznačující se jemným, ale silným aroma grapefruitu. Ocenění: Vítěz stříbrné medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Důstojná Kolumbie je káva s původem, pochází z ženského projektu 21 farmářek v oblasti Huila v Kolumbii. Kávy pocházející Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více, než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Soutěžní otázka

Na webu pražírny Zlaté Zrnko si můžete objednat i tzv. Personalizovanou kávu – kávu s vlastním potiskem (jménem). Kolik znaků můžete pro potisk vybrat?

  1. 1 až 10
  2. 1 až 20
  3. 1 až 30

Správnou odpověď posílejte do 13. září 2020 na [email protected] s heslem ZLATÉ ZRNKO. Výherce bude kontaktován e-mailem.

E-shop a nápovědu k soutěžní otázce najdete na webu: www.zlatezrnko.cz

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here