Nejlepších šéfkuchaři Česka představují světovou kuchyni

0
245

V řadě Velkých kuchařek nakladatelství TopLife Czech vychází titul věnovaný vyhlášeným světovým kuchyním. 52 nejlepších šéfkuchařů Česka představuje své recepty v kompletních tříchodových menu.

Světová kuchyně v jedné knize

V jejich životopisech se dozvíme také to, která světová kuchyně je v jejich práci nejvíce inspiruje a mnoho dalšího. Vedle tradičních českých receptů, řazených do středoevropské kuchyně, najdeme recepty s postupy kuchyně kreolské, asijské, blízkovýchodní, skandinávské, středomořské, francouzské a kuchyně amerického steakhouse. Ke každému pokrmu zpracovali vybraní šéfkuchaři detailní recept se všemi potřebnými ingrediencemi. Své pokrmy šéfkuchaři pro čtenáře také sami ve svých kuchyních uvařili a pro inspiraci o výsledné podobě servírovali. Vše jsme věrně zachytili na celostránkových fotografiích vedle receptů. 

Ruku v ruce s vínem

Jedinečnost knihy podtrhuje vinné párování známého a zkušeného enologa Hynka Vicha, který na míru receptům a chutím osobně vybral ideální víno. V potaz bral jak výslednou chuť pokrmu, tak náklady na jednotlivé suroviny. V harmonii jsou ve výsledku chutě, ale i cenová hladina prezentovaných pokrmů a vybraných vín. Další z podmínek byla také dostupnost vybraných vín. I to se podařilo panu Vichovi splnit a všechna vína v knize jsou aktuálně dostupná u obchodníků. V kuchařce na čtenáře čeká více než 400 stran inspirace, celostránkových fotografií od profesionálních fotografů a zajímavé čtení, které jinde nenajdou. Maloobchodní cena publikace je stanovena na 770 Kč.

Pojďte s námi soutěžit

619 mockup sefkuchari 4Xkopie mensi naXweb

Kolik stran má kniha?

a) přes 200

b) přes 300

c) přes 400

Pro tři z vás máme připravenou knihu Velká kuchařka světových kuchyní. Správnou odpověď posílejte do 30. prosince 2020 na [email protected] s heslem SVĚT. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Více najdete ZDE

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here