Co nabídnout dospělým koledníkům?

0
623

Koledování je oblíbená tradice, bez které si Velikonoce neumí představit více než polovina Čechů. Co mají také Češi rádi, je tradiční značka Božkov, která je nejprodávanější značkou alkohol u nás. Jeho tradice se datuje už od roku 1920 a je populární dodnes. Co dospělým koledníkům letos nabídnout?

01 original

Božkov Original

Ze širokého Božkovského portfolia je tím nejvýraznějším Božkov Originál, který vyplul do obchodů roku 1948. Vlajková loď značky a ikona kategorie tuzemáků. Na trh vyplul už v roce 1948 a právě desetiletími prověřená kvalita je důvod, proč je Božkov Originál vůbec nejprodávanější lihovinou u nás.

09 peprmint 2

Božkov Peprmint

Vedle tuzemáku se o Velikonocích nejčastěji pije „zelená“. Božkov Peprmint, který  je stále nejprodávanějším likérem značky Božkov. „Zelená“ je vůbec nejprodávanějším likérem a také klasikou každého setkání s kamarády. Ať už je to v hospodě nebo na “greeu“ pod širým nebem.

BOZKOV CERNY 05L bez litraze CMYK

Božkov Černý

Hitem letošních Velikonoc budou i novinky Božkov, které si zamilují ženy i muži. Vybarvil se do černa a koření mu dalo šmrnc, ale stále je to váš Božkov. Božkov Černý má bohatou chuť a  krásně tmavou barvu díky vyvážené kombinaci koření. Vychutnejte si Božkov Černý samotný nebo v míchaných nápojích, a to s těmi, se kterými můžete být sami sebou.

Božkov Vaječný Likér Lískový oříšek a Karamel

vajecny liker karamel

Ženy potěší sametově jemné vaječné likéry s příchutí lískového oříšku a karamelu. Jejich chuť si můžete vychutnat samotnou, nebo v kombinaci s kávou či zmrzlinou. Vysoce kvalitní likér pečlivě vybraných čerstvých vajec doplněný o oblíbenou lísko-oříškovou příchuť. Božkov Vaječný Lískový oříšek je vynikající chlazený, do kávy nebo jako součást zmrzlinových pohárů a dortů. Druhou variantou je Božkov Vaječný likér Karamel. Jedná se o vysoce kvalitní likér z pečlivě vybraných čerstvých vajec doplněný o plnou karamelovou chuť. Božkov Vaječný Karamel je vynikající také chlazený samotný, do kávy nebo jako součást zmrzlinových pohárů a dortů.

vaječný lísk.oř 2

Pojďte s námi soutěži

Kolik příchutí ze sekce vaječné likéry Božkov si můžete celkem vychutnat?

a) 2

b) 4

c) 6

Správné odpovědi zasílejte do 28. dubna 2019 na e-mail [email protected] s heslem BOŽKOV. Vylosujeme TŘI VÝHERCE, pro které máme připravené balíčky od společnosti Božkov, který obsahuje: Božkov Černý, Božkov Peprmint a Božkov Vaječný likér. Výherce bude kontaktován e-mailem. Soutěž je určena pro osoby starší 18 let a při předání výhry bude požadováno prokázání věku.Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here