Už jste viděli nový Emco E-shop? Kategorii vloček doplnila novinka Lehké & Křehké

0
961

I pro vás představuje obilná snídaně start, bez kterého si už den neumíte představit? Výživoví odborníci radí, že nejlepší snídaní je směs různých druhů cereálií. Proto přichází Emco s novinkou do kategorie ovesných vloček, která zároveň navazuje i na řadu Lehké & Křehké.

Tento produkt s mixem ječných, ovesných, pšeničných a žitných vloček, je exkluzivně k sehnání na www.emco.cz/eshop, kde najdete celý sortiment včetně novinek, a to okamžitě po uvedení na trh. A jak nakupovat? Vybírejte ze svých oblíbených mysli, tyčinek, sušenek i mnohých dalších výrobků a vkládejte je do nákupního košíku. Při nákupu nad 500 Kč platí pro každého doprava až domů úplně zdarma, a to nejpozději do 5 pracovních dnů. Zaregistrujte se také do Emco klubu – jeho členům se při každém nákupu automaticky přičítají body, které mohou vyměňovat za úžasné dárky pro děti, do domácnosti, anebo pro volný čas. Nenechte si ujít už žádnou novinku a nakupujte za výhodné ceny.

Zapojte se do soutěže

48798575201 70eb1cac2e k

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje vesnice, kde Emco své produkty vyrábí?

  1. Hrdly
  2. Mimoň
  3. Hrádek

Pro pět z vás máme připravené balíčky s mixem produktů od Emca. Správnou odpověď posílejte do 7. listopadu 2019 na [email protected] s heslem EMCO. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here