Soutěž: Voňavá kuchařka

0
917
ZDROJ: www.paleosnadno.cz/recept/dynovy-salat-s-bylinkami/

Někdo potřebuje striktně počítat sacharidy nebo kalorie, jinému stačí vyhnout se lepku a přidanému cukru. Kniha Voňavá kuchařka to všechno zohledňuje. Najdete v ní vyladěné recepty i na to, jak z malého nákupu ve večerce udělat skvělá a zdravá jídla.

Co na 656 stranách kuchařky naleznete?

kucharka mockup3

146 skvělých receptů, ze kterých je…

  • 144 receptů low carb
  • 76 receptů vhodných do Whole30
  • 99 receptů pro paleo jedlíky
  • 99 receptů bez masa

Recepty jsou psány dostatečně podrobně, aby se nikdo neztratil a zvládl je i začátečník. U každého najdete kalorické hodnoty a obsah makroživin. Kuchařka obsahuje seznam místní zeleniny a ovoce pro podzim a zimu, včetně informací, jak je uchovávat, aby vydržely co nejdéle čerstvé. Najdete zde i výčet a popis méně tradičních surovin, včetně tipů, kde je koupit. Kniha také obsahuje základní popisy výživových směrů a spoustu praktických tipů do kuchyně.

Kdo voňavou kuchařku připravil?

kulata lucka

Jsem Lucie a vaření jídla mě provází od dětství, bavilo mě už jako malou holku. Mé počátky ale nebyly o vaření zdravého jídla. Naopak. Ke kvalitní stravě jsem se musela prokousat hodně špatným jídlem. Následné zdravotní potíže a výrazná nadváha mě donutily podívat se na potraviny z nového úhlu. Začala jsem se v oblasti stravování vzdělávat. Zjišťovat, jaký dopad na mé tělo mají jednotlivé suroviny, objevila jsem nový svět vaření. Váha začala po mnoha neúspěšných pokusech klesat, zdravotní potíže zmizely. Dnes vím, že strava bez lepku, Paleo nebo Primal je pro mě správnou cestou. Není podstatné jakou „nálepku“ stravování dáte. Není to dieta, ale důležitá pravidla a doporučení. Podstatné je, jak na mé tělo jídlo působí, jestli mi energii a zdraví dává, nebo bere.

Pojďte s námi soutěžit

Kolik receptů kniha obsahuje?

a) 96

b) 126

c) 146

Pro jednoho z vás máme připravenou Voňavou kuchařku a pro další dva výherce stolní kalendář s 53 recepty na rok 2020. Správnou odpověď posílejte do 29. ledna 2020 na [email protected] s heslem Voňavá kuchařka. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Více informací na www.paleosnadno.cz

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here