Soutěž: Lepší výsledky ze cvičení díky doplňkům stravy

0
345

Chcete-li ze cvičení vytěžit maximum, pak si musíte vybírat doplňky stravy, které pracují tak tvrdě jako Vy. Výrobek XS ™ Hydrolyzed Whey Protein Powder byl navržen speciálně na podporu tvorby svalové hmoty po fyzickém výkonu. Konzumujte po cvičení, chcete-li svůj organismus účinně povzbudit bohatou dávkou moderního hydrolyzovaného syrovátkového proteinu. Hydrolyzovaný protein se do organismu vstřebává a začíná působit mnohem rychleji než obyčejný protein, přičemž kombinace vitaminů C a E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Jak Vám pomůže

  • XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder byl vytvořen pro maximalizaci příznivých účinků fyzického výkonu, protože organismu dodá základní dávku kvalitních bílkovin, když je jich nejvíce zapotřebí.
  • Každá porce poskytuje 29 g bílkovin, přičemž 5 g tvoří  přirozeně se vyskytující BCAA. Jedna dávka po cvičení je určena těm, kdo usilují o sportovnější, zdravější konstituci.  
  • Zvyšuje míru syntézy bílkovin. Má se za to, že rychlejší zahájení procesu regenerace vede k optimalizaci přínosů a rychlejší regeneraci.  
  • Obsahuje komplex z červených pomerančů a vitaminy C a E pro ještě komplexnější ochranu buněk.
  • Chrání buňky před oxidačním stresem.

Složení

Hydrolyzovaná syrovátka (84 %), nízkotučný kakaový prášek (4,2 %), smetana (sojový olej, maltodextrin, mléčná bílkovina, emulgátor: sojové lecitiny), zahušťovadlo (guma guar), aroma, regulátory kyselosti (citronan draselný, citronan sodný), uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, sůl, výtažek z červeného pomeranče (0,25 %), palmový olej, sladidlo (sukralóza), kyselina L-askorbová, DL-alfa tokoferol, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamin.

Výživové údaje ve 100 g v jedné porci 40 g ve 260 ml vody
Energetická hodnota (kcal) 338 kcal 135 kcal
Energetická hodnota (kJ) 1435 kJ 574 kJ
Tuky 3.2 g 1.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g 0.2 g
Sacharidy 2 g 0.8 g
z toho cukry 0.1 g 0 g
Vláknina 3 g 1.2 g
Bílkoviny 73 g 29 g
1.4 g 0.56 g
11805

Pojďte s námi soutěžit?

Zaujal vás produkt XS ™ Hydrolyzed Whey Protein Powder? Máme pro vás tři výrobky jako výhry do následující soutěže. Stačí odpovědět na následující otázku.

Jako porci bílkovin obsahuje každá porce XS ™ Hydrolyzed Whey Protein Powder?

  • a) 9 g
  • b) 19 g
  • c) 29 g

Správné odpovědi zasílejte do 5. února 2019 na e-mail [email protected] s heslem PROTEIN. Vylosujeme TŘI VÝHERCE, pro které máme připravené po produktu XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Více na: www.amway.cz

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here