Soutěž: I létě se můžete osvěžit čajem

0
294

I v létě si můžete vychutnat kvalitní čaj. Zvolte jeho ledovou variantu. Vyberte si některý z kvalitních čajů z Čajové zahrady a nenechte se zaskočit vedry!

Vybírejte z 500 druhů čaje

Příběh značky Čajová zahrada se začal odehrávat před více než 20 lety z nadšení nad horkým šálkem. Zápal pro čaj a kávu, chuť hledat kvalitu a poznávat novinky z tohoto voňavého světa nakonec přivedl manžele Kymličkovy k tomu, aby si v roce 1999 otevřeli svůj první obchod. Dnes se Čajová zahrada pyšní největší tuzemskou nabídkou – v jejich čtyřech obchodech a v e-shopu najdete na 500 druhů čaje a 60 druhů kávy z celého světa.

Cajova zahrada Hari Tea Zazvor Citron 10 sacku 139 Kc

„Všechny čaje nejprve ochutnáváme a třídíme, vybíráme a vyřazujeme. Na pulty se pak dostanou jen naši největší favorité, nejlahodnější čajové lístky. Jsme pyšní například na nabídku čerstvých sklizní z Indie, které dovážíme letecky přímo z Darjeelingu, na čerstvou sklizeň Yerby Maté z Brazílie Santos nebo na originální ceylonské čaje, ale i na naše vlastní originální čajové směsi, například zelený čaj Budhova inspirace. Nejvíc nás však těší to, že se naši stálí zákazníci pořád vracejí, někteří už třeba deset let a více,“ dodává Kamila Kymličková. I přes veškerý objem práce však Čajová zahrada pořád zůstává malou českou rodinnou firmou a důkazem, že i po dvou dekádách jde podnikání dělat srdcem a s radostí.

Pojďte s námi soutěžit

V jaké roce byla otevřena první prodejna Čajové zahrady?

a) 1989

b) 1999

c) 2009

Správné odpovědi zasílejte do 12. července 2019 na e-mail [email protected] s heslem ČAJ. Výherce bude kontaktován e-mailem. Pro pět výherců máme připravené balíčky v hodnotě 300 Kč. Výherci budou kontaktování e-mailem.

Více na www.cajova-zahrada.cz

logo

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here