Jak jíme zdravě na podzim – oživte svůj jídelníček

0
414

Kuchařka, nebo průvodce zdravým stravováním? Obojí! Kromě 94 sezónních receptů totiž v knize najdete celou řadu srozumitelných návodů a tipů, jak jíst zdravě. Zbrusu nový koncept je plný inspirace, překvapivého obsahu a nádherných fotografií, které vás hravou formou postupně vedou k tomu, abyste se naučili přemýšlet o skladbě jídla na talíři, výběru surovin nebo velikosti porcí.

Jídlo hotové do 30 minut

Pomocí knihy si snadno sestavíte vyvážený jídelníček, můžete jí ale i jen tak listovat a objevovat přitom nové chutě a zdravé kombinace. Ukážeme vám, že naše recepty nejsou žádná věda – většinu jídel připravíte do 30 minut, a to ze surovin, které seženete v běžném obchodě.

Kuchařka plná podzimně laděných receptů přímo navazuje na Jak jíme zdravě v létě a skvěle tak rozšíří vaši sbírku – ať už hledáte nové recepty, nebo chcete proniknout do principů zdravého stravování. Na knize s námi spolupracovala odbornice na výživu RNDr. Michaela Bebová alias Biochemička.

Jak jíme zdravě na podzim titulní stránka 1 3

Pojďte s námi soutěžit

Která z knih již vyšla?

  • a) Jak jíme zdravě na jaře
  • b) Jak jíme zdravě v létě
  • c) Jak jíme zdravě v zimě

Pro tři z vás máme připravenou kuchařku Jak jíme zdravě na podzim. Správnou odpověď posílejte do 11. října 2020 na [email protected] s heslem PODZIM. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Více najdete: jimezdrave.cz/shop/kucharky/jak-jime-zdrave-na-podzim-180/


Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here