I z vašeho dítěte se může stát MasterChef

0
411
Metlička

Studio Metlička je moderně vybavený kuchařský ateliér, specializující se na kurzy pečení a vaření pro děti školního věku, které se u nás zábavnou formou učí připravovat gastronomické speciality z celého světa. Studio Metlička se nachází na pražské Letné, jen pár desítek metrů od parku Stromovka.

Co pořádáme?

Ve studiu Metlička pořádáme zážitkové odpolední a víkendové kurzy pečení a vaření pro děti ve věku 7 až 15 let. Odpolední kurzy se konají ve všední dny od 15:00 do 18:30, zatímco víkendové kurzy se konají buď v sobotu či v neděli anebo po oba dny od 10:00 do 17:30. Maximální počet účastníků ve skupince je 8. Zástěrky a kuchařské čepice máme připravené k zapůjčení pro všechny a spolu se všemi dobrotami, které si účastníci kurzu vyrobí, si domů odnesou na památku také certifikát s fotkou! Děti jsou po dobu trvání kurzu pod dohledem zkušených lektorů a mají zajištěný pitný režim a občerstvení.

Děti se na kurzech ve Studiu Metlička naučí připravovat rozličné francouzské dezerty, jako například tartaletky, éclairky či makronky, italské domácí těstoviny, panna cottu, tiramisu či crostatu, dětské sushi, donuty anebo cupcaky. Během víkendových kurzů se jako bonus naučí i základům kulinární francouzštiny či italštiny a zahrají si tematické hry.

Kdo za tím vším stojí?

Po vysokoškolských studiích a pár letech strávených kancelářskou prací se Lucie rozhodla spojit hned několik svých zájmů dohromady a v roce 2020 tak založila Studio Metlička. Lucie má bohaté zkušenosti s prací s dětmi, je rekvalifikovanou cukrářkou a certifikovaným zdravotníkem zotavovacích akcí. Vaše děti tak budou v těch nejlepších rukou!

foto soutěž

Pojďte soutěžit

Kde se dětské kulinářské studio nachází?

a) na Kampě

b) u Stromovky

c) u Grébovky

Správnou odpověď posílejte do 29. září 2020 na [email protected] s heslem METLIČKA. Máme pro vás dva vouchery na odpolední kurz v hodnotě 890,-. Výherce bude kontaktován e-mailem. Informace o aktuálních kurzech a nápovědu k soutěžní otázce najdete na webu: www.studiometlicka.cz

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here