FIT nesmí chybět při žádném letním dobrodružství. Zasoutěžte si o balíčky s výběrem tyčinek FIT

0
139

Léto je tu a s ním oblíbené období plné dovolených, dětských táborů, výletů a nejrůznějších sportovních aktivit. Možná se letos vypravíte k moři, nebo jste se rozhodli prozkoumat krásy naší vlasti … výběr destinace není tak důležitý, když se rozhodnete strávit volný čas s vašimi blízkými.

Na dovolenkové aktivity

Letos v létě byste na cestách za dobrodružstvím rozhodně neměli zapomenout ještě na jednoho společníka. Přibalte si sebou müsli tyčinky Fit českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. Jsou plné postupně se uvolňující energie, která se vám bude hodit při dovolenkových aktivitách. K jejich výrobě jsou použity jen ty nejkvalitnější suroviny.

Semínka a sušené ovoce

Jsou vyrobeny z obilných vloček, extrudované kukuřice a rýže, nejrůznějších semínek a rozmanitosti sušeného ovoce. Tomu vévodí chutná jablka pěstovaná ve vlastních sadech. Müsli tyčinky Fit jsou dobrým zdrojem vlákniny, která blahodárně působí na trávení, najdeme v nich i cenné vitamíny a minerály. Vyrábějí se v široké paletě příchutí, v létě sáhněte po těch bez polevy, které odolají i horkému počasí.

Pojďte soutěžit

3D Fit Jahoda

O balíček s výběrem müsli tyčinek Fit si nyní můžete zasoutěžit. Podaří se vám najít správnou odpověď na soutěžní otázku?

3D Fit merunka

Jakou příchuť nenajdeme u tyčinek Fit müsli?

a) ananas

b) mango

c) šťavnatá

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Správné odpovědi zasílejte do 20. srpna 2019 na e-mail [email protected] s heslem TYČINKY. Výherce bude kontaktován e-mailem. Pro tři výherce máme připravené tři balíčky tyčinek FIT.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here