Doplňte do své stravy Omega 3

0
204

Lidé z oblastí mimo dosah moře trpí trvalým nedostatkem mastných kyselin Omega 3.  Ty se vyskytují především v mořských rybách, ze kterých je lidský organismus snadno získává. Je to přirozený způsob, na který navazují odborníci při výzkumu a výrobě doplňků stravy. Na základě nejnovějších poznatků vznikla nová rodinná Omega 3 od známého českého výrobce Vitar. Novinka je revolučním přírůstkem v kategorii Omega 3 mastných kyselin u nás.

Čím se rodinná Revital Omega 3 liší od ostatních?

Je to především vysokou dávkou EPA (330 mg) a DHA (220 mg) extrahovaných z rybího oleje mořských ryb Tichého oceánu. Vzhledem ke zvýšenému obsahu účinných látek tak stačí dospělému člověku 1-2 a dětem od 6 let 1 kapsle denně. Další významnou předností je triglyceridová forma mastných kyselin. Pro organizmus je zcela přirozená, a proto ji ochotně přijímá a dokáže ji nejlépe využít.

Kvalita na prvním místě

Novinka Rodinná Omega 3 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, přísně testovanou v akreditovaných laboratořích s doložitelnými výsledky analýz.„Během několika let jsem si na sobě a své rodině ověřil blahodárné účinky kvalitní omega 3. Proto ji přinášíme také vám, aby pomohla vést zdravější život, stejně jako naše další doplňky stravy. Vyvíjíme je ve vlastních laboratořích a sami je také vyrábíme.

Vladimír Polášek, generální ředitel VITAR, s.r.o. Omega 3 mastné kyseliny jsou v lidské potravě nezastupitelné a nepostradatelné pro správnou funkci především mozku a srdce. Dokážou ovlivnit krevní tlak a blahodárně působí také na zrak. Vzhledem ke sníženému zastoupení v běžné stravě jsou jako doplněk stravy vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně dětí. U těhotných žen ovlivňují vývoj mozku a zraku plodu i kojeného dítěte a pro tyto ženy jsou obzvláště vhodným doplňkem stravy. Vědecky je dokázáno, že Omega 3 mastné kyseliny mají nejen protizánětlivé účinky, ale zdají se být nezbytné pro rozpoznávací funkce jako je paměť i výkonnost mozku. Příznaky nedostatku Omega 3 mastných kyselin se mohou projevovat různě, např. únavou, poruchami paměti, extrémním vysoušením kůže, srdečními problémy nebo změnami nálad až depresí.

3D REVITAL OMEGA3 HR1

Pojďte s námi soutěžit

Kolik kapslí Vitar – Omega 3 je doporučená denní dávka pro dospělého člověka?

a) 1-2 ks

b) 3-4 ks

c) 5-6 ks

Správné odpovědi zasílejte do 10. března 2019 na e-mail [email protected] s heslem OMEGA. Vylosujeme TŘI VÝHERCE, pro které máme připravené po dvou baleních Vitar – Omega 3. Výherce bude kontaktován e-mailem.


Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here