Zimní edice bohušovických SKYRŮ přináší příchuť jablko-štrúdl a švestka

0
203
Petr Spanek

K zákazníkům míří zimní limitovaná edice SKYRU z Bohušovické mlékárny. Oblíbený zakysaný výrobek islandského typu si tak mohou zákazníci vychutnat také ve variantách švestka a jablko-štrúdl. Zatímco první ze zmíněných příchutí je naprostá novinka, druhá se v regálech zabydlela už minulou sezónu a po letní pauze se do obchodů opět vrací. Stejně jako ostatní bohušovické SKYRY, vyniká i limitovaná edice skvělou chutí, minimem tuku (0,1 %), vysokým obsahem proteinu (až 10 %) a vyváženým podílem sacharidů.

Klesající rtuť na teploměrech značí jediné – přichází zima a s ní také limitovaná edice SKYR. Ta potěší nejen milovníky všeho švestkového, ale také všechny, kteří si v minulém roce oblíbili příchuť jablko-štrúdl. Stejně jako je tomu u sedmi příchutí stále nabídky řady SKYR, jsou také obě novinky vyrobeny z mléka od českých farmářů. Jedná se o chutnou, a především zdravou svačinu, kterou si můžete bez výčitek dopřát kdykoliv během dne, třeba místo dezertu.  

Jogurty SKYR se pyšní nutriční hodnotou s minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů. Tyto oblíbené zakysané výrobky obsahují i vitamín D, který je důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. SKYR je díky svému složení vhodný pro sportovce, děti, seniory, těhotné i kojící ženy i pro ty, kteří se jednoduše rádi stravují zdravě a chutně.

skyr strudl 480x379 1
skyr svestka 2 480x379 1

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.
Cena: 19,90 Kč.


Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here