Vincentka v roce pandemie a významného výročí

0
1346
Foto: pexels.com

Vincentka – Zdraví z hlubin přírody, minerální voda z krystalicky čistého, zbytkového třetihorního moře vstoupila do boje proti koronaviru v s celým portfoliem svých přírodních produktů. Ve službách specialistů ORL, alergologů, endokrinologů i pediatrů funguje už dávno. Její účinky na prevenci i onemocnění horních a dolních dýchacích cest jsou všeobecně známé. Vincentka napomáhá „úklidu“ plic. Vytváří hráz proti virům a bacilům a posiluje imunitu.

Vincentka vstoupila do služeb boje proti koronaviru v roce kdy slaví 200 let výročí plnění minerálky do skla. Své problémy s plasty a ekologií tak vyřešila už v roce 1820.

Péče o dýchací ústrojí

Toho, že dýcháme, si zpravidla vůbec nevšímáme, dokud vše funguje, a nesetkáme se přitom s překážkami. Jak tedy na správnou péči o naše dýchací ústrojí, abychom je dokázali překonat nebo jim dokonce pomohli předejít? „Právě v této době pandemie koronaviru se například obecně doporučuje kloktání solných roztoků jako dezinfekce dutiny ústní, a vhodné je i pravidelné prolévání nosu, k čemuž je ideální například luhačovická Vincentka, která je běžně dostupná, protože má jako jediný pramen povolení k lahvování,“ uvádí primářka luhačovických dětských léčeben MUDr. Jana Rydlová a dodává: „Ta je totiž v lázeňství využívána především pro svůj mukolytický účinek, díky němuž usnadňuje odkašlávání, ale také pro protizánětlivý účinek, snižování dráždivosti sliznic horních a dolních dýchacích cest nebo napomáhání zvlhčení jejich slizničních povrchů.“ To jsou ostatně také účinky lázeňské procedury, která začíná právě vykloktáním a vypláchnutím nosu. Řeč je o inhalaci, kterou je pro udržení dýchacích cest v dobré kondici možné provádět nejen v lázních, ale i doma. „Inhalace minerálními vodami typu Vincentky lze také provádět prostřednictvím domácích inhalačních přístrojů,“ uvádí MUDr. Jiří Hnátek, hlavní lékař léčeben pro dospělé společnosti Lázně Luhačovice.

Prevence a posilování imunity

Kromě Vincentky, jedinečné přírodní minerální vody z léčivého zdroje Luhačovice, vyvinula firma Vincentka ve spolupráci s předními ORL specialisty celou řadu dalších produktů jako jsou nosní spreje, sirupy, pastilky, zubní pasty, hydratační krémy nebo koncentrát k proplachu nosních dutin VINCENTKA Nasalis. Ty všechny podporují obranyschopnost organismu a patří významně do arzenálu plicní a imunitní „posilovny“. O nemoci covid – 19 stále nevíme všechno co bychom potřebovali ale stále více pozornosti se věnuje prevenci a posilování imunity. Stále častěji se v ordinacích skloňuje Vincentka a její pozitivní účinky na dolní a horní dýchací cesty,posilování imunity a prevenci proti virům, bacilům a chřipkovým onemocněním.

Věříme že úspěšné zvládnutí pandemie koronaviru českou společností bude pro VINCENTKU také dalším důvodem k oslavám. Vincentka se na to upřímně těší.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here