Valentýnská seznamka – cook dating pro singles

2
208

Valentýn nemusí být jen pro už zamilované. Co se takhle na tenhle svátek terpve zamilovat? Nebo alespoň seznámit se spoustou zajímavých lidí? Pokud nechcete Valentýna trávit sami a máte chuť se seznámit, škola vaření Chefparade pořádá o valentýnském víkendu 16. února speciální kurz, který by mohl být právě pro vás. Na kurzu se totiž sice bude vařit, ale hlavním úkolem tu tentokrát bude seznámit se u vaření. Láska prý prochází žaludkem, tak proč to neotestovat?

Osm populárních jídel

Valentýnské vaření pro singles proběhne v Chefparade 16. února. Na programu je příprava hned osmi nejpopulárnějších jídel z kurzů ba k tomu seznamování. Tenhle kurz totiž bude organizovaný úplně jinak než běžné kurzy v Chefparade.

Začíná se welcome drinkem na rozproudění konverzace. Poté se kuchařské studio rozdělí na osm stanovišť a na každém z nich bude připravený jeden recept a ingredience na něj. Účastníci a účastnice se budou u vaření na stanovištích libovolně střídat podle toho, kdo bude chtít co (a s kým) vařit. Na rozdíl od běžných kurzů, kdy vaří všichni to stejné, se zde tedy bude paralelně připravovat všech osm pokrmů a všichni účastníci pak své výtvory společně povečeří. Celý večer bude samozřejmě k dispozici kuchař, který bude procházet mezi jednotlivými stanovišti a pomáhat a radit s každou kuchyňskou zapeklitostí. Na místě bude také po celou dobu kurzu otevřený bar.

Co se bude vařit (a jíst)?

Předkrmy: Grilovaná mozzarella v parmské šunce, extra křupavé krevety

Hlavní jídla: Domácí raviolli plněné ricottou, francouzské kuřátko na víně, pad thai nudle, bun cha

Dezerty: Creme brulée, pannacotta s ovocným jus

Kdy: 16. 2. 2019

Kde: Škola vaření Chefparade Praha – Holešovice, Bubenské nábřeží 13

V kolik: 18:00–22:00. Pozor, valentýnský kurz se zpravidla přehoupne do volné zábavy a pokračuje se dál.

Za kolik: 990 Kč za jeden večer a hned osmichodové menu.

Kolik účastníků: kurz je připraven pro 30 – 40 lidí.

Pro koho: „Cook dating” kurz je určen všem, kdo rádi vaří a chtějí se seznámit nebo prostě poznat nové lidi. Svátek lásky si přece můžou užít všichni 😉

Přihlašování začne 9. ledna na www.chefparade.cz a kurz najdete v kalendáři v seznamu kurzů vypsaných na 16. 2.

2 REAKCE

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here