Sladké oslavy Dne dětí. A bez cukru!

0
167

Den dětí je každoročně předzvěstí blížících se prázdnin. Letošní sice přišly najednou a neplánovaně už v březnu, ale to se nepočítá. Ty skutečné a pravé letní prázdniny teprve začnou a dopřejí nejenom školákům, ale i těm nejmenším chvíle s kamarády i mnohá dobrodružství, kterých se po týdnech v nechtěné izolaci nemohou dočkat. Zpříjemněte dětem čas zbývající do vysněného léta co nejlépe a nezapomeňte jim připravit ten nejkrásnější Den dětí. Je jisté, že pokud by se oslavy 1. června konaly pouze v dětské režii, určitě by na nich nechybělo mnoho druhů jejich milovaných sladkostí. Vezměte to do svých rukou a potěšte je zdravým mlsáním značky BIG BOY. Tajemství produktů bez přidaného cukru, které mají skvělou a plnohodnotnou chuť, se ukrývá ve zpracovávání surovin prvotřídní kvality.

Děti milují jahody ve všech podobách, a i když jejich sezóna ještě nezačala, mohou začít mlsat už teď.

BIG BOY® Jahody plátky lyofilizované

Jahody jsou zásobárnou vitaminůA, B1, riboflavinu, B6, kyseliny listové, C, E a minerálů. Pro zachování všech prospěšných látek využívá značka BIG BOY při jejich zpracování lyofilizaci, proces sušení ovoce mrazem. Následně se jahody suší při nižším tlaku, kdy se voda mění v páru a díky této metodě si i v sušeném stavu zachovávají svoji přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitaminů a minerálů.

Jahody podporují tvorbu endorfinů a testosteronu, mají močopudný účinek, jsou dobrým zdrojem vlákniny, vytváří pocit nasycení a navíc zpomalují proces stárnutí. To poslední děti určitě neocení, ale lyofilizované jahodové plátky jim určitě zachutnají.

Balení: 100 g

Cena: 215 Kč

Arašídy nebo belgická mléčná čokoláda? Proč vybírat, když si můžete užívat obojí najednou?!

BIG BOY® Grand Zero s mléčnou čokoládou 

Jak název napovídá, bude to fit! Krémy z edice Grand Zero neobsahují žádný přidaný cukr a jejich skvělou chuť ocení i ti největší gurmáni.  Pochutnat si na krémové a chuťově výjimečné konzistenci s vyváženým obsahem bílkovin, sacharidů a zdravých tuků teď mohou i ti nejnáročnější, kteří očekávají dokonalost bez kompromisů. A tu splňují nejkvalitnější arašídy pražené horkým vzduchem ve spojení s prémiovou belgickou čokoládou Callebaut®. Bez konzervantů, barviv, lepku, palmového oleje či jiných příměsí.

Balení: 250 g

Cena: 149 Kč

www.bigboybutter.cz

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here