Buďte šéfkuchaři v kempu i na zahradní party

0
186

Grilujete radši sami pro sebe nebo pořádáte party pro celou rodinu? Nosíte gril v batohu na ryby nebo má stabilní místo v pergole? Váš nový gril tomu musí odpovídat. Kromě toho, zda se má na grilovací plochu vejít jeden či dva plátky, nebo třeba deset, musí být gril stabilní, s pevnou konstrukcí a kvalitním roštem. Budete-li jej přesouvat po zahradě nebo jej dokonce nosit v batohu, nezapomeňte promyslet rozměry, případně možnost složení, užitečná jsou kolečka. Širokou nabídku grilů nabízí značka Fieldmann, která pro letošní rok představila stolní gril na dřevěné uhlí i plynové grily pro malou i větší společnost. Více na www.fieldmann.cz.

Posezení na balkoně

Gril Fieldmann FZG 2001 nezabere místo, součástí je i obal

1 3

Nevadí, že nemáte zahradu. S novým kompaktním plynovým grilem Fieldmann FZG 2001 si užijete grilování i na balkoně. Nerezový gril s rozměry 240 x 560 x 430 mm nezabere příliš místa, přitom nabídne velmi dobrý výkon 3,5 kW a jeho plynulou regulaci. Na nerezový rošt o rozměrech 265 x 157 cm se steak nebo třeba ryba pohodlně vejde. A začít můžete téměř hned, navíc během grilování nebudete sousedy „udit“ kouřem. Součástí grilu je i obal. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena plynového grilu Fieldmann FZG 2001 je 3.499 Kč. Prodej v síti partnerů značky.

Rodinná oslava na zahradě

Hořáky nového plynového grilu Fieldmann FZG 3003 lze používat samostatně

2 3

I početnější skupinu hladových strávníků pohostíte s plynovým grilem Fieldmann FZG 3003, který nabídne grilovací plochu 49,5 x 36 cm s výškou 86 cm. Jednoduše a rychle, pouhým stlačením knoflíku zapálíte jeden ze tří hořáků a můžete začít grilovat. Díky teploměru ve víku lze kontrolovat teplotu uvnitř grilovací nádoby a pomocí ovládacích knoflíků ji pohodlně regulovat. Každý hořák můžete používat i samostatně, což oceníte především při grilování pro malý počet strávníků. Plynový gril Fieldmann FZG 3003 disponuje bočními odkládacími plochami, které lze v případě potřeby sklopit. Výhodou grilu je velký úložný prostor a pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci. Majitelé malých teras a zahrádek nebo balkonů ocení kompaktní rozměry 107 x 53 x 110 cm, díky kterým se gril také snadno po sezóně uskladní. Regulátor a hadice pro připojení plynové bomby je již součástí balení. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena plynového grilu Fieldmann FZG 3003 je 3.999 Kč. Prodej v síti partnerů značky.

Večeře v kempu nebo na rybách

Stolní gril Fieldmann FZG 1102 G připraví večeři i táborníkům

3 1

Praktický stolní zahradní gril Fieldmann FZG 1102 Gv odstínu jarní zelené je vhodný pro grilování na zahradě či na balkoně, ale i v kempu nebo na chatě. Velmi nízká hmotnost, minimální rozměry a kompaktní tvar zajišťují jednoduchou manipulaci s grilem, jeho převezení dle potřeby, a po sezóně snadné uložení. Grilovací plocha o průměru 34 cm je vybavena chromovým roštem. Gril lze jednoduše uzavřít poklopem. Madlo na jeho vrchní části umožňuje snadno zkontrolovat připravované pokrmy. Kovová konstrukce grilu Fieldmann FZG 1102 G je pevná a stabilní. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená MO cena je 399 Kč. Prodej v síti partnerů značky.

Posezení u ohně… kdekoliv

Zahradní ohniště FZG 1020 se sklopnými nožkami snadno převezete

4 2

Nové zahradní ohniště FZG 1020 povyšuje obyčejný táborák na atraktivní, vysoce dekorativní prvek. Elegantní nožky zvedají mísu o průměru užitné plochy 54,5 cm do výšky, což umocňuje celkový dojem z plápolajícího ohně. Nožky lze ale snadno sklopit a tím usnadnit převoz a skladování ohniště – třeba když si budete chtít příště opéct špekáčky pro změnu na chatě.

Mřížkové víko dotváří celkový design ohniště, navíc zakryje žhavé uhlíky nebo zachytí jiskry, takže zvyšuje bezpečnost u ohniště. Protože může být víko horké, používá se k odklápění hák, který je součástí balení. Stabilní konstrukce pomáhá eliminovat převržení ohniště, mísa ze silného plechu pak oheň udrží na místě, takže nehrozí jeho šíření. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena ohniště Fieldmann FZG 1020 je 899 Kč. Prodej v síti partnerů značky.

Nové příslušenství k zahradním grilům Fieldmann

5 1

Ke grilu stylově s nerez sadou náčiní FZG 9016

Grilovací kleště spolu obracečkou a vidličkou jsou u grilu základní výbavou. Sada Fieldmann FZG 9016 navíc obsahuje také nůž a štětec. Jednotlivé kusy náčiní v elegantním nerez provedení lze díky očkům v rukojeti zavěsit a mít je tak vždy po ruce. Více na www.fieldmann.cz, prodej v síti partnerů značky. Doporučená akční MO cena setu FZG 9016 je 299 Kč.

Sada náčiní Fieldmann FZG 9014 jak pro profesionální kuchaře

6 1

S obyčejnou příborovou vidličkou byste si při obracení steaků v grilu nejspíš popálili prsty, proto značka Fieldmann nabízí speciální sadu grilovacího náčiní Fieldmann FZG 9014 o třech nejpotřebnějších kusech s patřičnou délkou 35 cm – grilovací vidličkou, obracecí lopatkou a nepostradatelnými kleštěmi. Maso či jiné lahůdky tak můžete bez obav s dostatečným odstupem svých rukou od žáru dřevěného uhlí obracet dle libosti. Sada náčiní je vyrobena z nerez oceli a je dodávána v elegantním hliníkovém kufříku jak pro profesionální kuchaře. Více na www.fieldmann.cz, prodej v síti partnerů značky. Doporučená akční MO cena je 349 Kč.

Praktická čtyřdílná sada ke grilu: FZG 9015

77

Čtyři kusy praktických a vysoce funkčních kusů grilovacího nářadí představuje značka Fieldmann v ucelené sadě FZG 9015. Pracovní část nástrojů je vyrobena z nerezi, který náčiní dodává pevnost. Rukojeť každého nástroje je opatřena měkčeným povrchem, takže se pevně a pohodlně drží v ruce, navíc nestudí. Zavěšení umožňuje otvor v rukojeti. Sada obsahuje kleště, obracečku, hned po kleštích nejpoužívanější grilovací náčiní, dále vidličku a silikonový štěteček na potírání marinádou, ochuceným máslem a grilovacími omáčkami přímo na roštu. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena setu FZG 9016 je 289 Kč.

Kartáč Fieldmann FZG 9013 pro dokonale čistý rošt

8

Po lukulských hodech obvykle nastává ta méně oblíbená součást grilování – čištění grilu. Zbavit se napečených zbytků masa či jiných pokrmů snadněji vám mechanickým způsobem pomůže ocelový kartáč na čištění grilu Fieldmann FZG 9013. Díky důkladnému vyčištění a namaštění se při příštím grilování nebudou pokrmy k roštu přichytávat. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená MO cena je 89 Kč.

Proti dešti i prachu chrání obal FZG 9050

9

Aby se na vašem grilu neusazoval prach a jiné nečistoty, je dobré jej zakrýt obalem na gril Fieldmann FZG 9050. V době, kdy gril nepoužíváte, jej tak ochráníte i proti povětrnostním vlivům. Obal FZG 9050 je totiž z nepromokavého materiálu. Výrobek s rozměry 110 x 55 x 110 cm je určen pro modely Fieldmann FZG 1008, 3002, 3003 (letošní novinka), 3010. Více na www.fieldmann.cz, prodej v síti partnerů značky. Doporučená MO cena je 499 .

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here