Milovníci šumivých vín, kvalitní pouliční gastronomie a zábavy si přijdou na své

0
206

Můžete se těšit na pečlivě vybranou nabídku prosecca z různých koutů slunné Itálie, a to převážně z produkce malých či rodinných vinařství, nálož výborného jídla od sushi přes burgery až ke křupavé pizze. Kdy a kde? Přijďte na Slavnosti Prosecca a Food festival, který se pořádáme ve dnech 27. a 28. července 2019 na Střeleckém ostrově v Praze.

Na co se můžete těšit?

Na pečlivě vybranou nabídku prosecca z různých koutů slunné Itálie, a to převážně z produkce malých či rodinných vinařství. Představí se například Gruppo Italiano Vini & IK drinks, kteří se starají o českou distribuci Italské jedničky a zároveň jedné z největších firem na světě ve výrobě a uvádění kvalitních vín na trh. Gruppo Italiano Vini je výjimečné na mezinárodní scéně vína, a to schopností kombinovat ctnosti malých vinařství s výhodami velké společnosti. Můžete se ale těšit i na Vinařství Ciodet Spumanti, rodinný podnik s dlouholetou tradicí, založený na práci, vytrvalosti a poctivosti, si klade za cíl výrobu toho nejlepšího prosecca, je v České republice zastoupeno firmou Prosecco Popler.

Svou kvalitní nabídku zde předvede také vinotéka La Rocchetta, která vám na festivalu představí značky jako Glera I.G.T, Verduzzo I.G.T. Sangiovese I.G.T. a několik dalších.

Jako poslední třešničku na dortu jsme si nechali Víno jinak. Ti nabízí šest moravských vinařství, která okouzlí vaše chuťové pohárky. Z kategorie drinků si můžete nechat zdát o vynikajících domácích limonádách, alkonádách a nejrůznějších osvěžujících koktejlech nebo skvělých fresh smoothies a spoustě dalšího.

K dobrému pití ale patří i dokonalé jídlo

Čekají vás například šťavnaté grilované steaky brazilskou metodou churrasco od Bistro Znovu, luxusní rozpadající se žebírka od Žebírkov, čerstvě grilované mořské plody z La Farma, autentické filadelfské cheesesteaky od Chop´s Philly & Co, vymazlené sushi od Organic sushi, jedinečné rýžové knedlíčky od Yara Noodles, domácí ručně dělané těstoviny od Flyingpot, asijské knedlíčky či závitky a jiné od E-Asia, křupavou pizzu od Alexandrin Pizza, perfektní burgery od Beachburgeru a Burger jako prase, mexické speciality od Bro Beans a Guacamole Always Fresh, tradiční indické BBQ od Dili6, sladké dobroty z Ollies a to není zdaleka vše. Pro celou plejádu budete naše slavnosti muset navštívit a sami ochutnat!

Nesmí chybět ani zábava

Dále pro vás máme připravený zábavný fotokoutek, kde se můžete nechat zvěčnit i s celou vaší partou. Dámy jistě také potěší možnost vyzkoušet kvalitní přírodní kosmetiku a líčení zdarma od značky Farmasi. Rodiče, vy neváhejte přivést své dětské ratolesti, bude zde pro ně připravený velký dětský koutek, skákací hrad a několik zábavných workshopů jako například tetování na pomeranč pod vedením profesionálního tatéra, malování graffiti nebo si mohou společně s vámi vyzkoušet recyklaci oblečení aneb jak lze oživit staré oblečení, abyste ho opět chtěli nosit. Dále zde bude profesionální malířka, která dětem ráda vytvoří zábavné obličeje. A nesmí chybět také oblíbený balónkový kouzelník, který dětem vymodeluje zvířátko či něco jiného z balónků, co si poté mohou odnést domů.

Vše výše podtrhne různorodý hudební program ve kterém najdete například ty největší hity od Queen v podání skvělého tribute bandu QUEENMANIA. Dále také jazz, soul, pop, funk a cover verze známých písní od exotického Karla Hermése, moderní elektronickou hudbu od kapely New Sound Orchestra či netradiční spirituální pop rock od The Dream of Orion.

Na své si zde přijdou také posluchači taneční hudby od let 90. až po současnost v podaní vynikajících djs Chris Sadler, Deffo, Ufi DaMan, De Luks, PeePa které doplní skvělý zpěvák, MC a trumpetista Dave Trumpeteer a saxofonista VD.Saxman. Na akci se objeví také ikona 80. let Stanislav Hložek.

Pojďte s námi soutěžit!

Kde se festival pořádá?

a) ve Žlutých lázní

b) na Střeleckém ostrově

c) v Grébovce

Pro tři z vás máme připravené dvě vstupenky. Správnou odpověď posílejte do 25. července 2019 na [email protected] s heslem PROSECCO. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here