Stěhování nábytku nebo firmy? S profesionály není problém

0
85
Foto: Pexels/Ivan Samkov

Čeká vás stěhování vašeho majetku, abyste se mohli přestěhovat do nového domova? Není to snadný úkol. Veškeré věci zabalit do krabic, demontovat nábytek, přenést a hlavně mít čas vše odvozit. Jak si tedy se stěhováním poradit tak, aby vše proběhlo co nejvíce bezbolestně?

Stěhování nábytku nikdy nebylo snazší

Stěhování bytu či domu může být opravdu hračka. Stačí vědět, koho si máte zavolat na pomoc. Ověřená stěhovací firma to zvládne hravě a bez potíží. Renomovaná stěhovací firma už prostě ví, jak na to. Dříve jste při stěhování vašeho domova museli nábytek sami demontovat, naložit do velkého auta a na novém místě opět složit dohromady. V průměrné domácnosti je nábytku poměrně dost – sedací souprava, veškeré skříně a police, postel i kuchyně. Toto vše přestěhovat dá opravdu zabrat i několika mužům. Pokud však stěhování svěříte do rukou profesionálů, ti již mají dostatečný grif při demontáži a veškerém balení vybavení domácnosti.

Veškerý nábytek demontují, převezou na nové místo, kde ho vybalí a opět smontují dohromady. Vy jenom můžete přemýšlet, jak si vybavíte nový domov. Vše je rychlé a stěhováky nezastaví ani stěhování piana nebo trezoru. Stěhování těžkých břemen je specialitou mnoha stěhovacích firem, Ne každý ale má tolik profesních zkušeností za přijatelné ceny.

Co očekávat od profesionální stěhovací firmy?

Před samotnou akcí pošlete nezávaznou poptávku a firma vám zašle zpět orientační nacenění. Budete tak vědět, kolik přibližně budete platit za přesun vaší domácnosti. Zvolíte si také rozsah služby – zda budete chtít stěhování na klíč, tedy kompletní sbalení všech věcí a demontáž nábytku a vybalení na novém místě, nebo si sbalíte věci sami. Můžete si také zdarma zapůjčit obalové materiály, tím ušetříte další čas při shánění krabic a obalů.

Profesionální firma reaguje rychle a také vám rychle sdělí volný termín. Po proběhnutí celé akce s vámi manager projde vše a zhodnotíte, zda stěhování proběhlo podle vašich představ. Společnost A-stěhování s.r.o. se v oboru stěhování pohybuje 25 let a za tu dobu přestěhovali tisíce spokojených zákazníků. Nabízí nadstandardní podmínky a rychlost celé akce. Mají pobočky v Praze, ale také v jiných městech po celé republice, takže je můžete kontaktovat, i když neplánujete stěhování po Praze.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here