Pět aktuálních trendů v mlsání

0
461

Současné trendy, a dokonce i v mlsání, jdou stále dopředu! Víte, že si můžete dopřát příjemné chvilky mlsání bez výčitek? Stačí vědět, po jakých dobrotách sáhnout. Na co hledět při výběru cukrovinek, abyste z nich měli ten správný požitek a k tomu i dobrý pocit?

Cukrovinky s podílem ovocných šťáv

V současné době můžete na trhu nalézt i sortiment s cukrovinkami obohacené o vysoký podíl ovocných šťáv.  „O ovoci, které je bohaté na vitamíny, antioxidanty a flavonoidy se hovoří též jako o ‚superovoci‘,“ uvádí Milena Rusnoková z The Candy Plus Sweet Factory, pod níž spadá i tradiční česká značka Pedro.

Dobroty bez přidaných barviv a umělých aromat

Přestože by na trhu s potravinami neměla mít používaná umělá barviva žádný vedlejší dopad na vaše zdraví, k dostání jsou i cukrovinky, které neobsahují žádná přidaná barviva a umělá aromata. Barvu a skvělou chuť dodává cukrovinkám vysoký obsah ovocných šťáv.

Bez palmového oleje

Palmový olej stále patří mezi nejvíce diskutované a sporné potraviny. Ať už se stavíte k jeho problematice jakkoli, v současné době existují na trhu výrobky, které si zakládají na tom, že tuto surovinu nepoužívají a tím ani nepodporují nevratné důsledky spjaté s biodiverzitou (biologickou rozmanitostí všech živých organismů a systémů), která je nesmírně významná pro celou naši planetu, a proto je potřeba ji, pokud možno, chránit. Kupříkladu tradiční české cukrovinky Pedro jsou zcela vyráběny bez palmového oleje.

Prémiová balení

Někdy není potřeba velké balení k tomu, abyste uspokojili své chuťové pohárky. Kvalitní produkty, které obsahují vybrané ingredience mnohdy postačí i v menším množství. Všímejte si spíše než váhy pochoutky, atributů jako je její obsah a přidaná hodnota pro vás.

Dejte na intuici: pohlazení po duši a chuť dětství

Vaše oblíbená sladkost i ve zdravější verzi by vám stále měla život oslazovat. Jestli milujete odmalička oplatky nebo jahodové pendreky, pak byste si je neměli čas od času, v rozumném množství, odpírat ani v dospělosti. Není nic příjemnějšího než si v průběhu náročného pracovního dne dát ždibec své dobroty, se kterou máte spjaté milé vzpomínky. Jen tak pro svůj hezčí den.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here