Vyzkoušejte blahodárný elixír ořechů a čokolády

0
257

Čokoláda a oříšky – oblíbená kombinace, která ale bývá dietology často zatracována. Jak je to s ní ale doopravdy? Pokud si ořechy, kakao a čokoládu dopřáváte v rozumné míře, jejich účinky na váš organismus jsou veskrze pozitivní. A když vše zkombinujete ještě s cereální složkou, tak jak je tomu třeba v případě chutných müsli tyčinek Fit, výsledek je zaručen.

O tom, že kakao blahodárně působí na zdraví, dobře věděli již pradávné civilizace Mayů a Aztéků před více než 2 000 lety. S objevnými plavbami na konci středověku se pak tato blahodárná plodina dostala i k nám do Evropy. A v čem je kakao tak výjimečné? Je bohaté na antioxidanty, má v sobě hodně cenných látek, vitamínů a minerálů. Pomáhá bojovat s únavou i některými chorobnými stavy, a dokonce má protizánětlivé účinky. Navíc obsahuje látky, které dokážou zlepšit náladu.

3D Fit oriskova

Neoddiskutovatelný přínos mají v lidské stravě i ořechy. Mají vysoký podíl esenciálních kyselin a minerálních látek. Jsou také zdrojem vitamínu E, antioxidantů a vlákniny. Působí příznivě na nervovou soustavu a paměť, posilují imunitní systém a předcházejí kardiovaskulárním onemocněním. Zlepšují kvalitu pokožky, nehtů a vlasů. Pokud tyto dvě skvělé suroviny zkombinujete ještě s cereální složkou, která zajistí organismu zdraví prospěšnou vlákninu, vznikne blahodárný elixír. Dodá vašemu tělu postupně se uvolňující energii, cenné vitamíny a minerály. Prostě vše, co potřebujete na boj s podzimním splínem a nečasem.

A jak to udělat?

Stačí, když si příště k nákupu nezapomenete přidat některou z cereálních müsli tyčinek značky Fit českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. Pokud máte rádi klasické müsli tyčinky, vyhrajete to u vás tyčinka Fit müsli oříšková. Bohatou chuť plnou vlákniny, vitamínů, minerálů a stopových prvků Vám nabídne tyčinka Fit Challenger – vybrat si můžete ořechovou či čokoládovou.

Fit Protein ořech rozinka kakao obal

K bezlepkovému mlsání je jako stvořená tyčinka Fit go kakaová vyrobená z extrudovaných cereálií. Zajímavou novinkou v duchu posledních výživových trendů jsou tyčinky Fit Protein vyráběné ve třech příchutích: s arašídy a hrozinkami – s limetovou příchutí – s plody klikvy, známé jako kanadská brusinka a švestkami. Všechny druhy jsou v kakaové polevě. Tato skvěle vyvážená svačinka obsahuje pro tělo nezbytné bílkoviny, energeticky bohaté sacharidy a zdravé tuky. Je vhodná nejen pro aktivní sportovce, ale pro každého, kdo si chce zdravě obohatit jídelníček.

Všechny tyčinky jsou v prodeji u hlavních maloobchodních prodejců potravin.  Více informací naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www.fit.eu  

FIT musli logo NEW
Usovsko logo

   

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here