Rozkveťte do krásy a přivítejte slunečné dny ve formě

0
128

Jaro je tu v plné formě! Po dlouhém suchu se ke slovu přihlásil svěží jarní deštík a všechno se krásně zazelenalo. Příroda se probouzí do krásy a my si jí po dlouhé domácí izolaci konečně můžeme užívat plnými doušky. Zimní oblečení už můžeme definitivně schovat do skříně, na scénu přicházejí odhalené nohy a brzy budeme moci předvést dokonalé křivky i v bikinách. Aby se bylo na co dívat, nenechávejte nic náhodě. Zařaďte do svého denního harmonogramu pravidelný pohyb a nepodceňujte ani vyvážený jídelníček. Dobrým průvodcem k lepšímu já se stanou cereální tyčinky značky Fit.

Müsli tyčinky značky Fit přináší na trh česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. K dispozici je široká nabídka nejrůznějších druhů a příchutí, a tak si tu správnou svačinku právě pro sebe může vybrat opravdu každý. Všechny tyčinky mají několik společných atributů. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních surovin přírodního původu. Mají vysoký obsah vlákniny, jako složky nezbytně nutné pro správné fungování organismu. Obsahují vitamíny, minerály a stopové prvky, které by v naší stravě neměli chybět. Jsou skvělým zdrojem postupně se uvolňující energie. Prostě svačina jak má být!

Oblíbenou klasikou, která se na českém trhu vyskytuje již 29 let, je müsli tyčinka Fit. Aktuálně je k dostání v 15 různých příchutích, počínaje populární stálicí Fit müsli šťavnatou. Nezapomnělo se ani na vyznavače bio životního stylu, kteří si mohou vybrat jednu ze tří příchutí tyčinky Fit Bio müsli. 

Děti většinou klasické müsli tyčinky moc nemusí. Vadí jim kousky cereálií i skutečnost, že tyčinka působí příliš zdravě. Řešením může být cereální tyčinka s vysokým podílem ovocné složky Fit fruit. Jednotlivé suroviny jsou při výrobě jemně namlety a nabízejí tak bohatý chuťový zážitek skrývající se mezi dvěma lehkými oplatkami. Pokud trpí vaše ratolest celiakií, nezoufejte. Při nákupu sáhněte po bezlepkové tyčince z extrudovaných cereálií Fit g0. Vybrat si můžete jednu ze tří příchutí.

Nejmodernější výživové trendy sledují nejmladší tyčinky z rodiny Fit. Fit SMOOTHIE je svačinovou bombou plnou ovoce a zeleniny. Neobsahuje lepek, přidaný cukr ani palmový olej. Pro aktivní sportovce je jako dělaná tyčinka Fit PROTEIN s vysokým podílem vlákniny a třemi zajímavými příchutěmi v kakaové polevě. Všechny tyčinky jsou běžně k dostání u hlavních maloobchodních prodejců potravin. Nezapomeňte si je příště přidat k nákupu.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here