Připijte si Svatomartinským vínem on-line 11. 11. v 11 hodin

0
207
Foto: pexels.com

11. listopad je svátkem pro všechny milovníky vína. Je totiž dnem, kdy si můžete poprvé připít mladým, svěžím vínem z letošní sklizně – Svatomartinským vínem. Tradičně se první Svatomartinská vína otevírají 11. listopadu v 11 hodin na vinařských slavnostech po celé zemi. Letos se v souladu s nařízeními vlády od takových akcí upustilo, o slavnostní přípitek však nepřijdete.

Web www.osobnivinoteka.cz 11. 11. v 11 hodin a 11 minut pořádá slavnostní e-otevření Svatomartinských vín. Svatomartinská vína lze už nyní předobjednat zmíněném e-shopu tak, aby dorazila k vám přesně na svátek svatého Martina. K dostání budou běžně i v supermarketech.

Svěží nabídka Svatomartinských vín 2020

Nabídka Svatomartinských vín je i v roce 2020 velmi lákavá. Letošní ročník se vyznačuje ovocitým charakterem, lehkostí a výraznou kyselinkou. Bílé víno má svěží tóny s nádechem citrónové trávy a limetky. Rosé se může pochlubit výrazným ovocným charakterem, který je doplněn kyselinkou typickou pro Svatomartinská vína. Červená vína jsou šťavnatá, příjemně ovocitá s tóny švestek a višní.

„Vinařství Habánské sklepy uvede na trh 100 000 kusů lahví vín, jejichž kvalita splnila požadavky na udělení značky Svatomartinské,“ říká Josef Svoboda, ředitel vinařství Habánské sklepy. „Při příležitosti svátku svatého Martina připravujeme také sérii videí s představením letošních vín. Svatomartinský přípitek tedy letos proběhne na Facebooku Habánských sklepů,“ dodává Josef Svoboda.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here