Pardubice letos přivítají více než třicet food trucků

0
428
Food Truck Fest

Food Trucky, jež jsou celosvětovým fenoménem moderní gastronomie, získávají stále větší oblibu i u nás v České republice. Jedná se vlastně o kuchyň na kolech, ze které jsou servírovány různorodé speciality. Často je můžete vidět v ulicích měst či na jídelních festivalech. Existují dokonce akce, které se specializují čistě na Food Trucky a jedna taková se uskuteční již 25. 7. v Pardubicích, kam zavítá více než třicet Food Trucků s nabídkou pokrmů z různých koutů světa.

Gastro zážitek v Pardubicích

Přestože je letos kvůli koronaviru možností, kam vyrazit s rodinou či přáteli podstatně méně, stále se najdou velmi zajímavé akce, která vám nabídnou unikátní gastronomický zážitek. Pokud jste z východních Čech, tak by pro vás měl být Food Truck Fest, který se uskuteční v Pardubicích v ulici U Stadionu v sobotu 25. 7. od 10 hodin, jasnou volbou.

Trojice pořadatelů, kteří jsou pouhými nadšenci a akci připravují ve svém volném čase, si zakládá hlavně na tom, aby byl festival opravdu pro lidi. „Chceme, aby měl každý návštěvník co možná největší komfort a festival jídla dostál svému jménu“ říká jeden z organizátorů, Karel Horádek. „Připravujeme pro lidi opravdu velké množství míst k sezení, aby si každý mohl v klidu vychutnat zakoupené jídlo. K dispozici budou mobilní umyvadla téměř na každém kroku pro možnost umýt si ruce. Zajistíme dostatečné množství odpadkových košů s pravidelným vynášením, aby byl festival čistý. A hlavně tlačíme na prodejce, aby nabízeli degustační porce, ať může každý ochutnat co možná nejvíce specialit.“ dodává Horádek.

A na co se návštěvníci mohou těšit?

Připraveno bude více jak 30 Food Trucků nabízejících speciality české, italské, americké, španělské, mexické či asijské kuchyně, a dokonce i vegetariánské a veganské varianty. Nebudou chybět ani Food Trucky specializující se na nápoje od piva či vína až po limonády nebo míchané nápoje. Tuhle akci si rozhodně nemůžete nechat ujít. Navíc, když je vstup na festival pro všechny zdarma.

Vybavte se tedy oblečením s volnějším pasem a vyrazte 25. 7. na Food Truck Fest v Pardubicích.  

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here