Vyzkoušejte vodu s vůní malin

0
105
Foto: pixabay

Všichni víme, že základem zdravého životního stylu je pravidelný pitný režim a dostatek tekutin, především pak čisté pramenité vody. Abychom na jeho dodržování nezapomínali, pomůže jednoduchá motivace, která každodenní stereotyp zpestří. I proto nová limitovaná edice Limited Love Raspberry značky SodaStream s malinovou tématikou přináší potěšení jak pro oči, tak i pro chuťové buňky.

Edice Limited Love Raspberry udělá díky hravému designu a malinové příchuti radost každému, kdo dbá na pitný režim, a přitom má rád svěží a neotřelé tóny. Obsahuje výrobník SodaStream pro přípravu domácí perlivé vody s názvem Jet White, malinovou příchuť, tři opakovaně plnitelné lahve a bombičku s potravinářským CO2 plynem. V pohodlí a bezpečí domova si tak můžete připravit perlivou vodu i lahodný nápoj, který připomene vůni a chutě léta.

MALINY JET WHITE 3LAHVE RED BOX SET

Perlivá voda během chvilky

Výrobník Jet v bílém provedení funguje na jednoduchém mechanickém principu, stlačením tlačítka si snadno určíte intenzitu naperlení vody podle vlastní chuti. Domácí perlivou vodu si tak během chvilky můžete připravit až do tří opakovaně plnitelných lahví Jet SodaStream, které jsou vyrobeny z plastu bez BPA a mají objem 1 litr. Dvě z nich mají potisk malinových plodů a větvičky malinového keře, a jejich design ladí i červeným víčkem a dnem.

Malinová voda

Originální malinová příchuť je určena pro perlivou vodu, má snížený obsah cukru a neobsahuje alergeny. Během chvilky si tak namícháte výborný drink, jehož chuť ocení děti i dospělí. Zpestřit a doladit ho můžete třeba snítkou máty a několika čerstvými malinami, které bez problémů seženete i v zimě. Víčko zároveň slouží jako odměrka – 500 ml balení tak vystačí pro 12 velkých SodaStream lahví nápoje.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here