Smlsněte si na nové kuchařce plné oříškových receptů

0
235

Síť obchodů s oříšky a sušeným ovocem Veselá Veverka vydává v říjnu kuchařku nabitou originálními recepty, zajímavými tipy, hlavně však skvělou chutí. Knihu plnou dobrot a inspirativních fotografií pokřtí 23. listopadu v brněnském klubu Lemon DJs Michaela Salačová a Michael Burian. Kuchařku S Veverkou v kuchyni však pořídíte už nyní v e-shopu a v obchodech Veselá Veverka v Praze, Brně, Liberci, Jihlavě a v Hradci Králové za cenu 199 Kč.

Těstoviny s oříšky? Žádný problém

Autorem kuchařky je člen rodiny Veselá Veverka Jaroslav Gerlich. „Díky práci v obchodě mám k oříškům a sušenému ovoci opravdu blízko, a to se brzy začalo projevovat i v mé kuchyni. První jídlo, které jsem takto uvařil, byly těstoviny s pepřovou omáčkou a pekanovými ořechy,“ popsal Jaroslav první recept, který se objevil v kuchařce. Vaření je pro vystudovaného grafika koníčkem stejně jako food styling nebo focení. Díky tomu vznikla kniha s moderním vzhledem a recepty, nad kterými se sbíhají sliny. Určitě potěší i jako vánoční dárek pro vaše blízké.

 „Jako prodavač jsem každý den sledoval, jak si od nás lidé odnáší své malé svačinky domů a do práce. Přemýšlel jsem však nad tím, že mnoho zákazníků netuší, jaká kouzla mohou s balíčky od Veselé Veverky dělat v kuchyni. Proto je kniha plná autorských receptů, ale také zajímavostí o našich produktech. Rád bych ostatní při vaření inspiroval,“ doplňuje Jaroslav Gerlich.

Napsat reakci

Please enter your comment!
Please enter your name here